LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e prisja prej teje”/ Çfarë pati ndjekësi me Klea Hutën?

5 Tetor 2021, 10:51, Lifestyle CNA
“Nuk e prisja prej teje”/ Çfarë pati ndjekësi me

Klea Huta është një nga moderatoret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo tashmë është e angazhuar me një biznes personal, një akademi për fëmijë të vegjël rreth aktrimit.

Së fundmi ajo ka bërë një bisedë online me ndjekësit e saj rreth përjetimit të bllokimitnga rrjetet sociale.

Njeri nga ndjekësit i shkruan, ?Seriozisht nuk e prisja prej teje?për mua ishte një ditë normale smë intereson të shoh të tjerët?.

Ndërkohë që Klea ja kthen, ?çfatë nuk prisje prej meje dhe çfarë të detyrohem unë ty? Të këshilloj të ulësh pritshmëritë në lidhje me njerzit që të rrethojnë?.

Kujtojmë se menjëherë pas rikthimit në normalitet, shumë nga personazhet vip reaguan të lumtur për rihapjen e tyre./CAN.al

Lajmet e fundit nga