LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nëse mbyllet Instagrami ti falimenton si njeri”/ Enca i kthen përgjigjen epike ndjekësit

5 Tetor 2021, 08:55, Lifestyle CNA
“Nëse mbyllet Instagrami ti falimenton si njeri”/ Enca i kthen

Këngëtarja Enca është një prej vip-ave e cila reagoi direkt pas hapjes së rrjeteve sociale. Me anën e një statusi në Instastory ajo ka shkruar ?Oh instagrami im I dashur sa më mungove?.

Njeri nga ndjekësit pas kësaj i ka bërë mesazh ku i shkruan ?nëse mbyllet instagrami, seriozisht ti falimenton automatikisht si njeri?

Por Enca si duket nuk e ka lenë më kaq dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

?Nëse mbyllet Instagrami im ngel ti pa punë i pari, thuaj faleminderit Zot?, i ka shkruar Enca.

Kujtojmë se përveç saj pati reagime edhe nga personazhe të tjerë të famshëm të cilët nuk mund ta fshihnin gëzimin pasi u rikthyen rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga