LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Drineda nxjerr videon/ Tregon si ish bashkëshorti e kërcënonte dhe e dhunonte

5 Tetor 2021, 16:15, Sociale CNA

Drineda Avdi, vajza që luftoi me Leuceminë, sot ka rrëfyer historinë e saj rrëqethëse.

E ftuar në emisionin ?Ftesë në 5?, Drineda ka treguar se është ndarë nga ish bashkëshorti pasi e dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht.

E reja, në një moment që ish bashkëshorti e ka dhunuar, e ka filmuar këtë fragment.

Videoja është treguar në emision, duke i tronditur të gjithë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Ftesë në 5 (@tch_ftesene5)

Lajmet e fundit nga