LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “baywhatch” e vërtetë/ Oriola Marashi i vë "flakën" Instagramit

21 Shtator 2021, 13:11, Politikë CNA
Një “baywhatch” e vërtetë/ Oriola Marashi i vë

Modelja shqiptare Oriola Marashi, konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura në vendin tonë. Një modele e suksseshme e cila po kthehet në emrin më të kërkuar në fushën e modës jo vetëm këtu por edhe jashtë Shqipërisë.

Së fundmi, fotografja e njohur Fioralba Kryemadhi ka postuar në Instagram nje foto të Oriolës e cila pozon me një kostum body ngjyrë të kuqe, të markës ?Guess? e cila i thekson akoma më shumë linjat trupore perferkte.

Foton e ka postuar edhe Oriola në Instastory dhe është siguruar të marrë vëmendjen maksimale.

Kujtojmë se së fundmi Oriola u nda nga i fejuari i saj futbollisti i njohur Eros Grezhda dhe gjatë një interviste deklaroi se momentalisht është fokusuar vetëm tek puna.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

 

Lajmet e fundit nga