LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e ish deputetes në një lidhje dashurie/ Zbulon detajin rreth partnerit të saj

17 Gusht 2021, 12:18, Politikë CNA

Modelja shqiptare, Ada Deda ka zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Ajo ka preferuar të mos tregojë shumë detaje rreth tij, si imazhin apo emrin, por një detaj rreth lidhjes së tyre e ka treguar.

Në një bisedë virtuale me ndjekësit, Ada ka treguar se do të prezatojë gjysmën e saj të zemrës kur të mos ketë më zënka mes tyre.

Gjithashtu modelja zbulon se çelësi për një marrëdhënie të gjatë dhe të shëndetshme është që të ketë mirkuptim dhe komunikim mes çiftit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga