LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Braçe ironizon fitoren e Bashës/ “Humb dy herë me PS, fiton një herë në PD”

14 Qershor 2021, 13:22, Politikë CNA
Braçe ironizon fitoren e Bashës/ “Humb dy herë me PS,

Zëvendës kryeministri Erion Braçe komentoi zgjedhjet në Partinë Demokratike, që u mbyllën me rikonfirmimin e Lulzim Bashës kryetar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe tha me ironi se Basha zgjidhet kryetar sa herë humb zgjedhjet me Partinë Socialiste.

?Edhe ky fitoi mandatin e tretë! Mirë e tha ai tani; çdo katër vite humb dy herë me PS dhe fiton një herë në PD. Fiks aritmetika e këtij!?/CNA.al

Lajmet e fundit nga