Provokimet në rrjetet sociale për Ledjanën/ Flet Mevlani: Nuk kam kohë të…

18 Maj 2021, 13:00, Lifestyle CNA
Provokimet në rrjetet sociale për Ledjanën/ Flet Mevlani: Nuk kam

Konkurrenti i Përputhen Mevlan Shaba, i ftuar në Top Albania Radio ka folur për provokimet në rrjetet socilae, që shumë prej ndjekësve mendojnë se janë për Ledjanën.

Mevlani është shprehur se do të ishte njeriu i fundit në botë që do të merreje me të tilla gjëra, e para se nuk janë aspak në tipin e tij dhe e dyta se është mjaft i zënë që të merret me rrjetet sociale.

?Përsa i përket provokimeve, besoj se do jem njeriu i fundit nga bota e artit ose si njeri personal,  që merret me provokime, kunja ose ku di unë diss-e nëpër statuse, e para nuk janë tipi im, e dyta nuk kam kohë të merrem me këto rrjetet sociale.Kështu që janë aludime të gjitha?, shprehet Mevlani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga