Geti i bën urimin romantik Marinës për ditëlindje/ “Gjithçka duhet të bëj është të shoh në sytë e tu”

17 Maj 2021, 09:07, Lifestyle CNA
Geti i bën urimin romantik Marinës për ditëlindje/

Moderatorja Marina Vjollca sot feston ditëlindjen. Nuk kanë munguar urimet nga miq dhe kolegë të saj në rrjetet sociale, të cilat e kanë mbushur lot me urime.

Por më të veçantin e mori nga bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi.

Geti ka publikuar një foto të Marinës në Instagramin e tij dhe krahas i bën dedikimin romantik

?Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur?, shkruan Geti në postimin e tij./ CNA.al

 

 

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Lajmet e fundit nga