Nuk ndalet Ledjana/ Çmend ndjekësit

18 Maj 2021, 09:15, Lifestyle CNA
Nuk ndalet Ledjana/ Çmend ndjekësit

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të pëlqyera të momentit në Përputhen.

Së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Mevlanin dhe ikjes së papritur nga emisioni.

Por Ledjana nuk komentohet vetëm për jetën e saj private, por edhe për pamjen e jashtme. Të gjithë e dimë që Ledjana ushtron shumë në palestër dhe ka një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh publikon video ku tregon rezulatet e saj në palestër ku kryesisht tregon të pasmet e formësuara.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga