E fundit!

x

Mohuan lidhjen e dashurisë/ Arsimi me dedikim për Antonelën

17 Maj 2021, 06:56, Lifestyle CNA
Mohuan lidhjen e dashurisë/ Arsimi me dedikim për Antonelën

Antonela Berisha dhe Arsim Abduli janë përfolur në mediat rozë për një lidhje dashurie. Por Antonela në emision e mohoi se ishte në një lidhje me Arsim duke thënë se ai është thjesht bashkëpunëtori i saj në këngën e radhës që pritet të dalë së shpejti.

Por dyshja ka ngritur sërish dyshimet tek ndjekësit. Arismi ka publikuar një foto ku tregon se po flet në video call me Antonelën dhr krahas shkruan: ?Rastësisht një video call me zemrën time?.

Ndërkohë Antonela e ka ripostuar këtë foto duke i dërguar tre zemra./ CNA.al

Lajmet e fundit nga