Luljeta zbulon surprizën/ Ledjana dhe Mevlani dalin çift nga programi?

17 Maj 2021, 07:23, Lifestyle CNA
Luljeta zbulon surprizën/ Ledjana dhe Mevlani dalin çift nga

Ledjana dhe Mevlani duket se kanë marrë një vendim përsa i përket daljes së tye nga programi. Sipas një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Luljeta, konkurrentja e Përputhen 40+ ka uruar çiftin për daljen nga programi.

Kujtojmë se Mevlani dh eLedjana kanë qenë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre pasi çifti shpesh kanë thumbuar  njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Këtë javë në Pëpruthen do të ketë përmbyllje të situatave dhe të konkurrentëve që do të përfundojnë rrugëtimin e tyre në Përputhen, ku mesa duket dhe Mevalni me Ledjanën do të dalin çift./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga