Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

16 Maj 2021, 19:25, Lifestyle CNA
Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

Vetëm disa ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan lidhjen e tyre, ndërsa ndjekësit u bënë kuriozë për regimin e Teas, vajzës e cila doli çift me të riun nga emisioni ?Përputhen?, ndonëse kjo gjë nuk ishte e vërtetë.

Ajo është pyetur nga ndjekësit nëse kishte njohuri për lidhjen e Melisës dhe Andit dhe Tea tregoi se ishte në dijeni dhe se e përkrahte çiftin.

Për dyshen ajo është pyetur edhe në rubrikën ?Trotuar?, ku ka dhënë një mesazh për miqtë e saj.

?Ta nisin mbarë, mos të mendojnë për ndarjen. Të tregojnë historitë e bukura që kanë edhe fundja fundit ata duhet të shijojnë njëri-tjetrin e të kënaqen me marrëdhënien e tyre, jo të vazhdojnë e t?i mbushin mendjen botës që ne jemi real apo s?jemi real. Shikoni jetën tuaj, lëreni botën?, iu tha Tea./ CNA.al

Lajmet e fundit nga