E fundit!

x

“Copa Copa” e Eli Farës dhe Mateus Frrokut një sukses i vërtetë/ Mbi 100 mijë klikime në vetëm dy ditë

17 Maj 2021, 06:16, Lifestyle CNA
“Copa Copa” e Eli Farës dhe Mateus Frrokut një sukses i

Këngëtarja e njohur korçare Eli Fara dhe Mateus Frroku, dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga me titullin Copa Copa, rrëmbeu të gjithë zemrat e publikut shqiptar dhe në vetëm dy ditë kënga ka grumbulluar mbi 100 mijë klikime në kanalin e Youtube.

Tingujt e kësaj kënge do të na shoqërojnë gjatë gjithë sezonit veror, ashtu siç do këngë tjetër e dyshes fantastike.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme dhe shijoni këngën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga