E krahason me këngëtarin e njohur/ Arjoni thumbon Anën për projektin muzikor

17 Maj 2021, 08:53, Lifestyle CNA
E krahason me këngëtarin e njohur/ Arjoni thumbon Anën për

Pak ditë më parë ish-konkurentja Ana leshi publikoi projektin e saj të parë muzikor të titulluar ?Deal? ku pjesëmarrës në videoklip ishte dhe Atdheu.

Kënga nuk është pritur aspak mirë nga publiku dhe në kanalin e Youtube nuk mungojnë komentet ku qytetarët shprehen se ajo nuk ka talent për muzikë.

Ish-konkurenti Arjon Luli ka publikuar në rrjete sociale një video ku është  përshtatur performanca e Azis, në videoklipin e këngës së famshme, ?Sen Trope? me zërin e Anës. Mesa duket mosmarrëveshjet që ata kanë patur në të shkuarën nuk janë zgjidhur ende./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga