“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

17 Maj 2021, 13:25, Lifestyle CNA
“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton

Modelja ruse Ariana Lirey duket se është fansja më e madhe e reperit shqiptar Don Xhoni.

Teksa publikonte një video me këngën e tij ?Make a pose?, ajo i bëri ftesë Don Xhonit për në Rusi. Nuk mjaftoi kjo dhe modelja bëri një tjetër gjest ndaj reperit. Ajo gdhendi në krah një tatuazh me portretin e reperit.

?Në vend të mijëra fjalëve bosh?, ka shkruar ajo përkrah fotos së tatuazhit.

Së fundi dyshja ka realizuar një video live , ku Don Xhoni e fton të vijë në Shqipëri. Në video, duke se reperi po flirton me modelen dhe i thotë: “Kur do të vish, do t?i ha buzët?./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga