Nuk i “ndahet zemra” nga Mevlani/ Antonela bën veprimin e papritur

17 Maj 2021, 08:48, Lifestyle CNA
Nuk i “ndahet zemra” nga Mevlani/ Antonela bën veprimin e

Antonela dhe Mevlani janë komentuar shumë në mediat rozë kur ishin pjesë e trekëndshit të famshëm të dashurisë.

Por pas deklaratës së Antonelës, ku u tërhoq nga trekëndëshi duke i lënë të hapur rrugën Ledjanës, dyshja nuk kanë patur komunikim, të paktën për aq sa është parë në emision.

Por së fundi pas zënkave që kanë patur Ledjana dhe Mevlani, duket se është thyer akulli tek Antonela.

Ajo ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke kënduar e kërcyer me këngën e fundit të Mevlanit në bashkëpunim me Grazian dhe Stinen,? Jena One?.

Madje pak ditë më parë në emisioni ajo deklaroi se këngën e saj po e regjistron në të njëjtën studio si Mevlani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga