Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

17 Maj 2021, 19:14, Lifestyle CNA
Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë ?Përputhen?.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s?ka gjë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga