Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

17 Maj 2021, 18:49, Lifestyle CNA
Ka akoma ndjenja për Sindin?/ Përgjigjet Murati: Në fakt…

Ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, kanë qenë edhe konkurentët e emisionit të dashurisë ?Përputhen?.

Sindi dhe Murati kanë qenë kryefjala për disa javë, pasi ky i fundit u tërhoq nga njohjet me të dhe u deklarua për konkurenten më të re të emisionit, Olën.

Në puntatën e sotme ai është pyetur nëse ka më ndjenja për Sindin dhe deklaroi se ka vetëm respekt.

?Në fakt, akoma nuk kam atë ndjenjë për Sindin se kam kaluar shumë mirë me Olën. Për Sindin kam respekt, por ndjenja jo?, u shpreh konkurenti.

Ndërkohë, që komenteve të publikut se shkon nshumë me Sindin, Murati iu përgjigj shkurt: ?Kur isha me Sindin, thonin që shkoj më shumë me Olën. Tani që jam me Olën, thonë që shkoj me Sindin?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga