Jasmina thumbon Andin pas ndarjes/ Zot na ruaj…

18 Maj 2021, 09:55, Lifestyle CNA
Jasmina thumbon Andin pas ndarjes/ Zot na ruaj…

Jasmina Kadriu dhe Andi Artani i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Pas daljes nga emisioni, Jasmina dhe Andi vijuan me njohjen e tyre, që duket se ka përfunduar për shkak të një personi të tretë.

Në një status në rrjetet sociale, Jasmina zbuloi dhe arsyen se reagimit të saj ndaj Andit.

Ajo shkruante: ?Boll me pyetet se cfare ben Andi e nga eshte Andi. Durova te dal si femer e fiksuar para nje Shqiprie nderkohe qe duket kush shkon mbrapa femres se gabuar. Dje ka qene i ftuar ne dtl por ka ikur direkt drejt Vlores per t?i ardhur ne ndihme ?shoqes? qe e ka njohur vec kur i ka shkruar per ta marr si imazh. Nuk kam folur e nuk kam hapur kesi temash sepse personi ne fjale takohej me mua dhe me bente te dukesha si e cmendur per kto ?mendime?. Dje ua them sinqerisht po e prisja tu dilnin fotot dhe ja ku ma nxoret ftyren e vertet te mashkullit ?te dashuruar ?. Njeriu fundit qe do doja tja hiqja masken publikisht por si fillim ai s?duhej te kishte maske me mua. Sa per kte ?femren? bota eshte rrumbullak sot une neser ti. Edhe po, jam duke i dhene rendesi publike dhe kushdo qe do doje te kthej pergjigjie jam e hapur per cdo ballafaqim ! Edhe pse ska goje njeri tme flas . Gjithsesi ju pres?.

Duket se Jasminës ende nuk i ka dalë inati me Andin.Nëpërmjet një story në Instagram ajo ka thumbuar Andin.

?O zot më ruaj nga ai që mendoj se m?don?, thuhet në shprehjen e shpërndarë nga Jasmina./ CNA.al

Lajmet e fundit nga