Fotoja që “tërboi” rrjetin/ Loredana shfaqet me një bebe në krah

18 Maj 2021, 09:30, Lifestyle CNA
Fotoja që “tërboi” rrjetin/ Loredana shfaqet me një

Reperja Loredana Zefi ka ndezur rrjeti me foton e saj të fundit të publikuar në rrjetet sociale. Ajo shfaqet tejet e buzëqeshur me një bebe në krah duke i habitur të gjithë.

Teksa menduan se loredana është bërë nënë për herë të dytë, menjëherë është përgënjeshtruar lajmi.

Duket se fotoja ka lidhje me këngën dhe klipin më të ri që pritet të dalë së shpejti nga Loredana dhe Mozzik.

Mësohet se kënga ka lidhje me familjen dhe klipi gjithashtu është përshtatur në mënyrë të tillë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga