E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

18 Maj 2021, 10:04, Lifestyle CNA
E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do

Sindi Loci është një nga konkurrentet që ka patur më shumë debate të forta në emisionin Përputhen.

Konkurrentja ka zbuluar së fundi se nuk do të jetë më pjesë e emisionit.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ajo tregon se ka një shpjegim për mungesën e saj në emision dhe së shpejti do të publikojë një video për të zbuluar arsyen e vërtetë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga