LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

14 Prill 2021, 07:30, Lifestyle CNA
FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

Jailyne Ojeda Ochoa është një modele shumë e famshme në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, përkatësisht 13 milionë.

Jailyne ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj, falë formave të saj bombastike.

Ajo pozon më së shumti me bikini dhe tregon linjat perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga