LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj

13 Prill 2021, 07:26, Lifestyle CNA
I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/

Anyuta Rai është një modele ruse, blogere dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo ka fituar mbështetjen e fansave të panumërt në rrjet, të cilët e kanë ndjekur Anyuta që kur ajo filloi të postonte fotot e saj shumë seksi.

Karrierën si modele Anyuta e filloi në moshën 18 vjeçare, ku nisi të bëhej dhe e famshme për shkak të trupit të saj dhe poza vërtetë të nxehta.

Ajo nuk i lë vend imagjintës me fotot e saj që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga