LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bomba” e Instagramit çmend ndjekësit/ Fotot më shpërthyese të Stephanie Symonds

13 Prill 2021, 06:52, Lifestyle CNA
“Bomba” e Instagramit çmend ndjekësit/ Fotot më

Stephanie Symonds është padyshim një nga modelet më seksi të Instagramit. Zeshkanja nuk nguron në asnjë momenttë tregojë format e saj shpërthyese.

Stephanie reklamon më shumë bikini të firmave të njohura, falë të cilave ka arritur të fitojë shumë famë. Symonds gjithashtu është një blogere që reklamon stilin e saj të jetesës.

Asaj i pëlqen shumë të udhëtojë dhe të publikojë foto seksi nga udhëtimet.

Për më tepër shihni galerië e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga