LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

12 Prill 2021, 18:49, Lifestyle CNA

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

?Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt?, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga