Lediana dhe Mevlani deklarohen për njëri-tjetrin/ Antonela nuk përmbahet

30 Mars 2021, 19:02, Lifestyle CNA
Lediana dhe Mevlani deklarohen për njëri-tjetrin/ Antonela nuk

Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba janë deklaruar sot vetëm për njëri-tjetrin, duke u bërë kështu çifti më i ri i emisionit të dashurisë ?Përputhen?.

Por deklarata e Mevlanit se është aty vetëm për Ledianën nuk është pritur mirë nga Antonela Berisha, e cila ishte pjesë e treshes më të përfolur, ku janë shkaktuar konflikte, debate dhe situata të pazakonta.

Antonela e quajti Mevlanin aktor, ndërsa fill pas saj ndërhyri Lediana duke thënë se dhe ajo do të jetë në emision vetëm për Mevlanin dhe për asnjë mashkull tjetër.

Kjo situatë nuk kaloi pa u komentuar nga analisti Arjan Konomi, i cili me tone ironike tha se mirë që foli Antonela për të bërë Lediana një deklaratë të tillë.

Ndërkohë Antonela  deklaroi se dyshen nuk i shikon si çift, por sipas saj janë bashkë vetëm për të marrë pëlqime në Instagram.

Mendoj që Ledjana dhe Mevlani, ose Tea dhe Andi, më fal, po dalin çift sepse bashkë marrin më shumë pëlqime në Instagram sesa me një person tjetër. Mevlani këtë gjë e di shumë mirë. Mund të na gënjesh ne, por kamera s’i gënjen dot. Do ta tregojë koha“, tha Antonela.

?Je e lirë të japësh mendimin tënd“, u përgjigj menjëherë Mevlani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga