Pajtimi është i ëmbël/ Lediana nuk e shpjegon dot lidhjen që ka me Mevlanin

30 Mars 2021, 13:39, Lifestyle CNA
Pajtimi është i ëmbël/ Lediana nuk e shpjegon dot lidhjen

Melvan Shaba dhe Lediana Prenga janë dy prej konkurrentëve më të pëlqyer të Përputhen. Ata kanë shprehur pëlqimin që kanë për nëjri-tjetrin, e megjithatë ende nuk kanë dalë çift nga Përputhen.

Mes tyre ka patur shumë zënka dhe përplasje edhe për faktin se Antonela vijon t?i provokojë. Po edhe pas debateve të shumta, Lediana dhe Mevlani nuk heqin dorë pëlqimi i tyre.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krah të Mevlanit dhe duken shumë të buzqëshur. Kjo u duk edhe në episiodin e djeshëm kur Mevlani iu afruar Ledianës ndërsa Antonela realizonte takimin me Geljanin.

Është një lidhje që nuk mund ta shpjegojmë?, shkruan Lediana krahas fotos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga