E fundit!

x

VIDEO-E braktisi dhe e bëri të qajë në takim/ Andi bën hapin e parë ndaj Jasminës pas zënkës

30 Mars 2021, 08:31, Lifestyle CNA
VIDEO-E braktisi dhe e bëri të qajë në takim/ Andi bën

Jasmina dhe Andi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të emisionit Përputhen. Pak ditë më parë u realizua takimi i tyre që nuk shkoi aspak mirë.

Andi e braktisi në takim dhe Jasmina shpërtheu në lot duke thënë se kishte nevojë që ai ti qëndronte pranë.

Ditën e djeshme në episodin e radhës të Përputhen, ishte i ftuar një Dj që krijoi një atmosferë të bukur në studio. Teksa konkurrentët u çuan të kërcenin, Andi në një moment afrohet tek Jasmina dhe duket se i pëshpërit në vesh.

Mesa duket pas zënkës do të vijë pajtimi i shumëpritur nga fansat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga