E fundit!

x

“Ma lanë mikrofonin në dorë”/ Juli 'thumbon' Sindin: Do kujtohem dhe unë për një muaj...

29 Mars 2021, 21:05, Lifestyle CNA
“Ma lanë mikrofonin në dorë”/ Juli

Disa ditë më parë Sindi, gjatë një puntate në ‘Përputhen’ debatoi me Julin, Mevlanin dhe opinionistin Arjan Konomi. Shumë prej konkurentëve e thumbuan Sindin duke u shprehur se ajo kujtohet pas disa muajsh për të kthyer përgjigjje për debatet e kaluara.

Të njëjtën gjë bëri sot edhe Juli në ?Përputhen?. Ai mori mikrofonin të fliste, por u ndërpre nga Arjan Konomi. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të ?Përputhen?, ku ka rënë në sy një koment nga konkurrenti.

?Ma lanë mikrofonin në dorë. Do kujtohem dhe unë për një muaj si ca e ca?, ka shkruar Juli./CNA.al

Lajmet e fundit nga