LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një nga modelet më të nxehta të Instagramit/ Fotot e Lauren Dascalo, që do t’iu bëjnë “për ujë të ftohtë”

29 Mars 2021, 07:13, Lifestyle CNA
Një nga modelet më të nxehta të Instagramit/ Fotot e Lauren

Lauren Dascalo është një yll dhe modele amerikane që ka fituar shumë famë në rrjetet sociale. Bjondina ka tërbuar me pozat tejet provokuese me bikini dhe të brendshme seksi.

Ajo numëron më shumë se 1 milionë ndjekës me të cilët ndan fotot shumë sensuale.

Bukuroshja është një modele, e cila reklamon bikini të markave shumë të njohura.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga