LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përjashtua nga Përputhen/ Ana në një tjetër emision dashurie

29 Mars 2021, 16:35, Lifestyle CNA
U përjashtua nga Përputhen/ Ana në një tjetër emision

Ish-konkurentja e Përputhen Ana Lleshi para disa kohësh u përjashtua nga emisioni pas fotos që ish-konkurenti Arjon Luli poston në rrjetet sociale. Në foto dukej ai dhe Ana në një krevat.

Tashmë Anën do ta shihim në një tjerët program dashurie i cili është i ngjashëm me formatin e  ?Përputhen?, i quajtur ?It?s my love?,

Drejtuesi i këtij emisioni, Kika, i njohur në Shqipëri si ish-konkurent i ?Big Brother? në një intervistë është shprehur se tashmë Ana do të jetë pjesë e emisionit që ia drejton.

Po ashtu ai tha se ajo  nuk do të jetë e vetmja, pasi do të ketë edhe të tjerë ish-pjesëmarrës të emisionit të Top Channel që do të shkojnë në programin e tij ?dating?./CNA.al

Lajmet e fundit nga