Pozon me Blerimin dhe Rinianin/ Antonela “xheloze” për Sarën, i bën komentin pikant

30 Mars 2021, 13:04, Lifestyle CNA
Pozon me Blerimin dhe Rinianin/ Antonela “xheloze” për

Konkurrentja e Përputhen, Sara Malaj, ka publikuar së fundi një foto ku shfaqet me dy konkurrentët, Blerimin dhe Rinianin.

Treshja duken shumë të kruuar deri në detaj, ku duket Sara që është futur në mesin e dy meshkujve.

Fotoja është komentuar pafund por ai që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte ai i Antonelës, që ishte shumë pikant.

Antonela duket se është bërë xheloze dhe krahas fotos komenton: ?Ça bën me dy dashuritë e mia??

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga