Feston sot 39 vjetorin/ Eneda Tarifa mesazh domethënës për ndjekësit e saj

30 Mars 2021, 10:31, Lifestyle CNA
Feston sot 39 vjetorin/ Eneda Tarifa mesazh domethënës për

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa feston sot ditëlindjen e 39-të të saj.

Në këtë ditë kaq të rëndësishme krahas fotove me tullumbace  ajo ka zgjedhur t?ju drejtohet fansave të saj me një mesazh domethënës.

Këngëtarja ka shprehur falenderimin ndaj ndjekësve të saj dhe dashurinë që ata i falin.

?Po, sot kam ditëlindjen. Nuk ka asgjë të veçantë nga ndonjë ditë tjetër ditëlindjeje e çdo kujt prej nesh, por ditëlindjet janë të bukura se mbartin një ndjesi shprese, celebrojnë ?jetën? (sado e ndryshme është ajo për secilin prej nesh). Mendoj se jetët tona duhet ti ndërtojmë vetë, ti zbukurojmë vetë, pa u dorëzuar asnjëherë. Për mua ky është suksesi i një jete kryesisht të lumtur?– është shprehur Eneda Tarifa./CNA.al

 

 

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

postim

 

Lajmet e fundit nga