Eneda Tarifa dhe Albana Osmani lënë pas të shkuarën/ Pas shumë vitesh bëjnë “paqe”

30 Mars 2021, 09:10, Lifestyle CNA
Eneda Tarifa dhe Albana Osmani lënë pas të shkuarën/ Pas

Vite më parë, Eneda Tarifa dhe Albana Osmani i dhanë fund miqësisë së tyre. Aaokohe ato u shprehën se nuk takoheshin megjithatë flisnin me njëra-tjetrën por jo si më parë kur shiheshin bashkë në do hap.

Pas kaq shumë vitesh ato duket se kanë sheshuar do grindje apo hatërmbetje mes tyre. Në llogarinë e saj në Instagram, Eneda ka publikuar një foto të Albanës me vajzën e saj, Arian, teksa tregon sa shumë i kishte munguar.

?Tezhe Banin e kish marre shume malli per Arian. Mua edhe me shume per syçkat e bukura dhe energjine pozitive qe me ka transmetuar gjithmone kjo vajze e forte, artiste qe ben gjera te bukura gjithmone. Me e fundit ?Arome giruaje?? Proud of you my friend ??– ka shkruar Eneda krahas fotos./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

Lajmet e fundit nga