“Arush i babit”/ Këngëtari i njohur i bën dedikimin vogëlushit të tij

30 Mars 2021, 11:25, Lifestyle CNA
“Arush i babit”/ Këngëtari i njohur i bën dedikimin

Alban Skenderaj është një artist shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqipar.

Hitet e tijë janë shumë të suksesshme dhe dëgjohen mbarë vendin.

Përtej karrierës Albani është edhe një bashkëshort dhe baba i dy fëmijëve të mrekullueshëm.

Në rrjetet e tij sociale i shohim foto të rralla familjare dhe me vogëlushët e tij gjithmonë tregohet i rezervuar.

Por ditën e sotme Albani ka publikuar një foto me djalin e tij, Duam ku i vogli është mbështetur në kraharorin e tij.

?Duam arushi i babit? ka shkruar Albani krahas fotos./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Lajmet e fundit nga