Konkurrenti i Përputhen ironizon Arjan Konomin: E provoi dhe ky çajin

30 Mars 2021, 14:15, Lifestyle CNA
Konkurrenti i Përputhen ironizon Arjan Konomin: E provoi dhe ky

Ish konkurrenti i Përputhen Erlind Kapllani ka vijuar me thumbimet e tij ndaj opinionistit Arjan Konomi.

Në një video të p[ublikuar në rrjetet sociale ku Arjani shihet duke kërcyer në stusio, erlindi ka ironizuar veprimet e tij duke shkruar krahas videos: ?E provoi dhe Arjani çajin më duket?.

Kujtojmë se disa ditë më parë konkurenti i ?Përputhen? Erlindi pati një debat të fortë me opinionistin Arjan Konomi ku ky i fundit akuzoi Kristianin se i kishte dhënë Erlindit një drogë që e ka shpërfytyruar. Kristiani sqaroi se ajo nuk ishte drogë por një lloj çaji qetësues.

?Kjo është situatë delikate, të cilën e kam vënë re. Kam dyshuar dhe në njëfarë mënyre tek Erlindi nuk është më ai djalë që ka qenë në fillimet e tij dhe tani është bërë ?fluturon, fluturon gomari?. Ti sjell këtu lëndë narkotike aziatike.

Më kanë thënë se këtu djemtë konsumojnë nga ai pluhuri që sjell Kristiani. Kristiani të rrisë performancën e tij në takime. Më kanë thënë gazetarët se e kanë përdorur dhe në takimet e tij dhe është shpërfytyruar. Kjo lëndë mund të jetë narkotike.?- u shpreh Arjani në emision./ CNA.al

Lajmet e fundit nga