Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

30 Mars 2021, 18:44, Lifestyle CNA
Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/

Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë ?Përputhen?.

Në puntatën e sotme të këtij emisioni është trasmetuar takimi i dyshes më të përforlur të ?Përputhen?, ku ka pasur deklarata të forta.

Mevlani tha i tha Ledianës që nga tani e tutje është vetëm për të në program.

?Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër. Po ti??, tha ai, ndërsa Lediana deklaroi se përgjigjen do t?ja japë në studio.

Sapo përfundoi trasmetimi i kësaj pjese të takimit, ajo deklaroi të njëjtën gjë për Melvanin.

?Edhe unë jam vetëm për të dhe për asnjë djalë tjetër?, theksoi Lediana, ndërsa ky lajm i prit me entuziazëm nga konkurentët e tjerë, por me ironi nga analisti Arjan Konomi dhe Antonela.

Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin, ata bënë edhe një kërcim që emocionoi studion./ CNA.al

Lajmet e fundit nga