VIDEO-Më seksi se kurrë/ Rezarta Shkurta i vë “flakën” rrjetit me kërcimin e nxehtë

30 Mars 2021, 14:38, Lifestyle CNA
VIDEO-Më seksi se kurrë/ Rezarta Shkurta i vë

Prej kohësh këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka zbuluar se së bashku me bashkëshortin e saj kanë nisur një kurs kërcimi për tango.

Ajo shpesh herë poston video dhe foto në rrjetet sociale ku shfaqe duke kërcyer, po sot ajo u shfaq më sensuale se kurrë.

?Mirëmëngjesi. Ja si bindet partneri të kërcejë edhe kur nuk do?, shkruan Rezarta bashkëngjitur me videon, ku bashkëshorti i saj shfaqet i ulur në një karrige, teksa ajo i afrohet duke kërcyer në mënyrë shumë seksi.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga