LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngre aludimet

12 Gusht 2020, 20:08, Lifestyle CNA
Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngre

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në dyshen më të dashur për publikun. Prej kohëshs ata janë në një lidhje dashurie që u konfirmuar vetëm disa muaj më parë.

Bora dhe Donaldi publikonin shpesherë foto dhe video në rrjetet sociale, por së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave fakti që dyshja nuk janë parë më bashkë.

Ashtu si Bora edhe Donaldi kanë fshirë nga rrjetet sociale foto me njëri-tjetrin, ndërsa një tjetër detaj na bën të mendojmë se çifti i ka dhënë fund lidhjes.

Ajo që vihet re është se Bora dhe Donaldi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Ndërkohë, për t?i dhënë fund aludimeve pritet reagimi i njërit prej tyre.

Lajmet e fundit nga