LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Rikthehen fenerët dhe llampat e vajgurit!"/ Ishulli i Lezhës çdo ditë pa drita!

6 Gusht 2020, 19:37, Denoncim CNA
"Rikthehen fenerët dhe llampat e vajgurit!"/ Ishulli i

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili ngre shqetësimin për mungesën e energjisë elektrike në Ishull-Lezhë.

Sipas qytetarit, dritat fiken çdo ditë, pa asnjë shpjegim me orë të tëra, ndonëse paguajnë.

“Ky eshte turizmi i territ!
Rikthehen feneret dhe llampat e vajgurit!
Ishulli i Lezhes çdo dite pa drita!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital”, shkuan Berisha krahas denoncimit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga