LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali-Makina e Ministrisë së Brendshme aksidenton një grua/ Drejtori i Policisë fsheh gjurmët e krimit

31 Korrik 2020, 12:31, Denoncim CNA
Skandali-Makina e Ministrisë së Brendshme aksidenton një grua/

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, sipas të cilit një makinë me targa të Ministrisë së Brendshme ka përplasur një makinë smart.

Sipas denoncuesit, si pasojë e përplasjes, drejtuesja e makinës smart ka marrë dëmtime të rënda.

Gjithashtu ai shkruan se makinen me targa MB 414 AA e larguan me karrotrec dhe i mbuluan targen dhe sipas tij brenda makines se MB ka qene drejtori policise Diber Ylli Doda!

?Pershendetje doktor.Para nje ore nje fuoristradë e MB nga rruga dytesore(e lagjes) del ne rruge kryesore me shpejtesi edhe godet nje makinë tip SMART, ku brenda saj ishte nje femer e cila ka marre demtime te renda, pasi e ka goditur dhe e ka kthyer permbus erdhi ekspertiza e policise se krimit dhe shpalli fajore femren qe ishte me smart!Dhe akti me kriminal ishte kur pasi makinen me targa MB 414 AA e larguan me karrotrec dhe i mbuluan targen!
Denoncimin qe ju dergova me siper e ke 100% te sigurt se ndodhi para biznesit tim dhe isha vet prezent!
Dhe brenda makines se MB ka qene drejtori policise Diber Ylli Doda!?-shkruan denoncuesi.

Lajmet e fundit nga