LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Plas’ korrupsioni në Ambasadën shqiptare në Londër/ 300 paund rryshfet për të marrë një dokument

2 Gusht 2020, 15:47, Denoncim CNA
‘Plas’ korrupsioni në Ambasadën shqiptare në

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili akuzon për korrusion Ambasadën shqiptare në Londër.

Sipas denoncuesit njerëzit po paguajnë nga 300 paund për tu futur me mik dhe pa rradhë për aplikimin e pasaportave apo marrjen e një dokumenti.

?Akuzon per korrupsion ne ambasaden tone ne Londer!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

pershendetje SALI BERISHA UROJ TE JESH MIR ( po shpreh nje shqetsim ne ambasaden shqiptare ne ANGLI se pari kan krijuar ni kaos te pa imagjinushme sepse puntoret jan te paket (POR SE FUNDEMI KA FILLUAR NJE KORRUPSION I PA PAR NDONJE HER NJERZIT PO PAGUAJ NGA £300 per tu fut me mik pa radhe per aplikimin e pashaportave ose te nje dokumenti tjeter (ME PAK FJAL ASHTU SIC KA DEGRADU QEVERIA E KRIMIT NE SHQIPRI KA DEGRADUAR AMBASADA KETU !!!!?/CNA.al

Lajmet e fundit nga