LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Menaxhimi i situatës së Covid dhe aksioni opozitar/ Basha mbledh aleatët

5 Maj 2020, 09:07, Politikë CNA
Menaxhimi i situatës së Covid dhe aksioni opozitar/ Basha mbledh

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet të zhvillojë sot një takim me aleatët.

Mbledhja ishte parashikuar për në orën 10:00, por për shkak të zhvillimeve me rastin e Ditës së Dëshmorëve, mësohet se mbledhja u shty për në orën 13:00.

Ndërkohë, bëhet me dije se në fokus të takimit do të jetë menaxhimi i situatës së krijuar nga COVID-19 nga qeveria, por edhe aksionin opozitar.
Kujtojmë se një ditë më parë, kreu i PD mblodhi në seli edhe kryetarët e degëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga