LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dashuria mes Metës dhe Ramës/ Kryemadhi: Pyesni Ilirin, jam mësuar me thika mbrapa

4 Maj 2020, 20:46, Politikë CNA
Dashuria mes Metës dhe Ramës/ Kryemadhi: Pyesni Ilirin, jam

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e ftuar sonte në emisionin ?Open? është pyetur dhe në lidhje me deklaratat e dashurisë mes presidentit Ilir Meta dhe Edi Ramës.

?Shqiptarëve su bëhet vonë fare për ulje-ngritjet e dashurisë mes Metës dhe Ramës. Shqiptarët duan të ndryshojnë jetën e tyre ekonomike.

Kjo është një pyetje që duhet t?ia drejtoni Ilir Metës. Ne si opozitë nuk e njohim Parlamentin shqiptar.

Deklartat e dashurisë mes njëri-tjetërit, unë jam mësuar me Edi Ramën, me thikat mbrapa, dhe smë bën përshtypje.?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga