LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rrini pastër, mos pini kokainë”/ Kryemadhi "thumbon” Ramën

4 Maj 2020, 21:02, Politikë CNA
“Rrini pastër, mos pini kokainë”/ Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, teksa mori rolin e ekspertes duke shpjeguar se me ccfarë virusi kishim të bënin, nuk i ka kursyer dhe ?thumbat? ndaj Kryeministrit Rama.

Kryemadhi tha se virusi është një virus sintetik dhe vret ata që konsumojnë kokainë.

?Nuk ka pse të kemi frikë, është një virus si gjithë të tjerët. Nuk është rasti për ta thënë, por mua para 3 vitesh më vdiq daja im nga gripi sezonal.  Lani duar, rrini pastër, pritni thonjt, mos pini kokainë, mbani distancë?, vijoi Kryemadhi më tej./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga