LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam burrë se kam bërë 4 kalamaj”/ Degjeneron debati mes Gjuzit dhe Islamit

4 Maj 2020, 21:42, Politikë CNA
“Jam burrë se kam bërë 4 kalamaj”/ Degjeneron debati

Ka degjenerua në çështje burrnie dhe replika për kalamaj debati mes deputeti të opozitës parlamentare Kujtim Gjuzi, dhe avokatit Zaçe Islami.

Islami  iu drejtua Gjuzit se nëse ishte burrë të dilte nga Parlamenti.

Zaçe Islami: Po je burrë ik dil nga ai parlament!

Gjuzi: Unë jam burrë se kam 4 kalamaj. Sa kalamaj ke ti?

Zaçe Islami: Burrë është edhe ai që bën 12 kalamaj edhe ai që nuk bën fare.

Gjuzi: Po ta tregoj pra burrninë, aty tregohet burrnia.

Zaçe Islami: Jo nuk tregohet se sa herë e bën gruan me fëmijë. Burrë është ai që mban fjalën.

Lajmet e fundit nga