LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Duke punuar me audio para kompjuterit/ Çfarë po “kurdis” Salianji?

15 Dhjetor 2019, 20:23, Politikë CNA
Duke punuar me audio para kompjuterit/ Çfarë po “kurdis”

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji ka publikuar një foto ku shfaqet në një zyrë duke punuar para kompjuterit.

Ajo që bie në sy në ekranin e kompjuterit janë disa dokumenta dhe audio me të cilat po punohet.

Bashkëngjitur fotos Salianji shkruan: ?Të korruptuarit dhe të inkriminuarit kanë vetëm një qëllim, të bëjmë 10% e paster të duket i piset!
Henri Kisinger. Working?.

Ky duket si një paralajmërim nga ana e Salianjit, për të cilin prokuroria kërkoi disa ditë më parë 1,6 vite burg por që konvertohen në 3 vitë shërbim prove./CNA.al

Lajmet e fundit nga