LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Go Edi go”/ Vasili ironizon Ramën: Mos u kthe mbrapsht, mos u dorëzo,mos u tërhiq!

15 Dhjetor 2019, 19:59, Politikë CNA
“Go Edi go”/ Vasili ironizon Ramën: Mos u kthe mbrapsht, mos u

Nën kryetari i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Edi Rama teksa e quan hero i antifjalës së lirë.

Sipas Vasilit, Rama është një hero i vërtetë përballë ?kazanit? kombëtar dhe ndërkombëtar që i kërkon të largojë duart nga fjala e lirë.

?Lufto Edi lufto.
Lufta jote për t?i mbyllur gojën medias, qytetarëve dhe kujtdo është një luftë e drejtë.
Kot të keqkuptojnë Edi, mos u kthe mbrapsht, mos u dorëzo,mos u tërhiq.
Edi vër përpara Shkollëpakesine tënde dhe ec.
Injoranca është forca jote. Padija është krenaria jote. Vulgariteti është fuqia jote.
Go Edi go!!!?, shkruan Vasili në një postim në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga