LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagosja në Mat/ 68-vjeçari me urgjencë drejt Tiranës

15 Dhjetor 2019, 16:17, Politikë CNA
Plagosja në Mat/ 68-vjeçari me urgjencë drejt Tiranës

Niset me urgjencë drejt Tiranës shtetasi G.Zhuku, i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në fshatin Fullqet të bashkisë Klos në Mat.

Raportohet se 68-vjeçari është në gjendje kritike për jetën dhe është nisur për një mjekim më të specializuar drejt spitalit të Traumës.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se Zhuku është vetëplagosur në rrethana ende të pazbardhura.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për zbardhjen e plotë të shkaqeve të plagosjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga