LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ka humbur Adi, as Shqipëria”/ Ish-ministri i Ramës thumbon Irfan Hysenbelliun

14 Dhjetor 2019, 10:10, Politikë CNA
“Nuk ka humbur Adi, as Shqipëria”/ Ish-ministri i Ramës

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë ?Rama 1?, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me rishfaqjen e Adi Krastës mbrëmjen e djeshme me emisionin e tij në një nga mediat kosovare.

Në një postim në rrjetet sociale, Manjani thumbon edhe Irfan Hysenbelliu, ndërsa shkruan se me largimin e Krastës, humbi televizioni i tij.

Po ashtu, Manjani shkruan se me largimin e tij nuk ka humbur as Adi Krasta as Shqipëria, por media shqiptare.

?Ja prova tjetër që tregon se me largimin e Adi Krastës ka humbur vetëm televizioni ku punonte dhe media shqiptare.

Ai televizion dhe media e deformuar nuk mund të meritonte audiencën masive që afron Adi Krasta!

Nuk ka humbur Adi, as Shqipëria.

Bravo Adi Krasta!

Njëkohësisht bravo Kosova që vijon të na japë mesime mbi demokracinë.?-shkruan Manjani në postimin e tij./ CNA.al

Video-Adi Krasta rikthehet në një tjetër ekran/ Monologu brilant që i ?theu turinjtë? pushtetit

Krasta, dëshmia e kontrollit të medias nga droga dhe korrupsioni

Lajmet e fundit nga